Promocja!

Kroniki Anunnaki

Autor:
Wydawca:
Rok wydania:2018
Liczba stron:336
EAN:9788324166695
ISBN:9788324166695
SKU: C8359

Kategoria:

Opis

Pierwsze ziemskie cywilizacje stworzyli Anunnaki – „bogowie”, którzyprzybyli z kosmosu i zmodyfikowali genetycznie ludzką rasę!
Zecharia Sitchin to obok Ericha von Dänikena najsłynniejszy kontrowersyjnybadacz najdawniejszych dziejów ludzkości i przedstawicielpaleoastronautyki. Na podstawie wieloletnich badań tekstów sumeryjskichwysunął hipotezę, że w Układzie Słonecznym jest jeszczejedna planeta. Jej mieszkańcy odwiedzali Ziemię w czasach prehistorycznych.Ci kosmiczni „bogowie“ – Anunnaki – manipulacjami genetycznymiudoskonalili człowieka pierwotnego i przekazali mu darcywilizacji. Po raz pierwszy pojawili się w Sumerze…
Śladów Anunnaki Sitchin szukał w tekstach i zabytkach również innychstarożytnych kultur: Egiptu, Majów, Azteków. I przedstawiał jew kultowym cyklu Kroniki Ziemi.
W Kronikach Anunnaki bratanica Zecharii Sitchina zebrała niepublikowanewcześniej listy, artykuły i wykłady słynnego wuja, tworząc wpołączeniu z konkretnymi fragmentami Kronik Ziemi spójne podsumowanieteorii wielkiego badacza prehistorii. Dodatkowo zamieściłanieznane dotąd wyniki badań Sitchina, pozwalające odpowiedziećna niewyjaśnione do dziś pytania: Czy Sumerowie mieli urządzeniagrawitacyjne pozwalające podnosić ogromne bloki i układać z niezwykłąprecyzją? Czy znali bioinżynierię i mikroczipy?
Skąd wiedzielio istnieniu planet krążących wokół Słońca? Skąd znali kolor i wielkośćnajdalszych planet?