Promocja!

Potęga nieskończonego bogactwa. Myśli kształtują życie

Autor:
Wydawca:
Rok wydania:2009
Liczba stron:256
EAN:9788386757862
ISBN:83-86757-86-8
SKU: 16298

Kategoria:

Opis

Weź życie w swoje ręce. Świadomie wybierz radość i obfitość. Masz dane ci przez Boga prawo do dobrobytu. Odkryj moc boską w sobie. Rozwiń moc duchową i mentalną, która graniczy z cudem. Udaj się na swoją nową drogę odkryć i rozwoju swoich zdolności – jest wspaniała.

Człowiek jest tym, czym są jego myśli. Treści naszych myśli i przekonań kształtują naszą osobowość, wywierają wpływ na nasze życie, określają naszą przyszłość.

Dr Joseph Murphy w przystępny sposób, w oparciu o psychologię stosowaną, wyjaśnia zasady działania pozytywnego myślenia. Autor przekazuje proste metody i techniki, dzięki którym można osiągnąć akceptację życia, bezwzględnie budujące nastawienie do życia oraz spełnić upragnione marzenia. Ta interesująca książka ukazuje, jak osiągnąć idealne bogactwa duchowe i jak urzeczywistnić dobrobyt w życiu materialnym.

Książki dr. Josepha Murphy’ego przetłumaczono na liczne języki, a miliony należą do jego czytelników. Jest bestsellerem jest ‘Potęga podświadomości’, książka znana szeroko w świecie. Wielki nauczyciel pozytywnego myślenia mieszkał w Laguna Hills w Kalifornii, gdzie zmarł w grudniu 1981 roku.